Start Subkonta
subkonta

Niniejszym Fundacja "Energetyk"Trzebinia  informuje, że prowadzi subkonta dla osób chorych i niepełnosprawnych o nazwach:
"dla Sławka",
"dla Jakuba",
"dla Joasi",
"dla Pawełka",
" dla Marcelka",
"dla Niny",
"dla Kubusia",
"Majoch",
"dla Igora",
" dla Kevina".
dla Natalki",
" dla Moniki".
Również " dla Bartusia" - dziecko zdrowe gromadzące środki na rozwój fizyczny- sport.
Środki od Darczyńców prosimy  kierować na nr konta bankowe Fundacji 'Energetyk"  -Alior Bank O/Chrzanów
nr 70 2490 0005 0000 4530 8412 4303  z dopiskiem / wskazanym wyżej/  wybranym przez Darczyńcę.
Jeśli Państwo mieliby  życzenie przekazać jakąkolwiek kwotę darowizny na działalność Fundacji "Energetyk" to numer konta  bankowego jest taki sam z dopiskiem na działalność statutową Fundacji.  DZIĘKUJEMY w imieniu wszystkich  posiadających  w Fundacji subkonta oraz własnym za wszelką formę pomocy.  Z wyrazami szacunku Ewa Mendela- Prezes Zarządu Fundacji "Energetyk" Trzebinia.