Start O fundacji
Fundacja Energetyk
Koncert z okazji Dnia Ojca PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 maja 2018 06:54

 

Fundacja "Energetyk" Trzebinia kolejny już raz organizuje Koncert z okazji DNIA OJCA, na który zapraszamy 17 czerwca godz. 15:00 Dwór Zieleniewskich w Trzebini.Współorganizatorem koncertu  jest Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini.Ojcowie! dziękujemy Wam  za wczoraj,  za dziś i za jutro. Za Waszą obecność  i miłość. Chcemy Wam  w tym dniu szczególnie podziękować i zaprosić na występ  Szkolnego  Zespołu  Artystycznego AKOLADA z Publicznej Szkoły Podstawowej w 
Płokach pod kier. Agnieszki Kołtun,pięcioletniej Poli Sendor z Gliwic, Formacji tanecznej działającej przy Royal Dance Studio z Trzebini pod kier. Sylwii Wijas. Marzeny Michalczyk  z Trzebini oraz Michała Tadeusza Noworyty z Trzebini utalentowanego muzyka i solisty. Koncert będą  profesjonalnie prowadzić Mirosława Sojka, Barbara Nosek. Adam Majcherczyk  nauczyciele z II LO im. Krzysztofa, Kamila Baczyńskiego z Chrzanowa wraz z młodzieżą z II LO. WSTĘP WOLNY!  Poprowadzona  zostanie Aukcja ciekawych dzieł artystycznych  oraz zbiórka publiczna" Na Rzecz Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Zakup Sprzętu Medycznego". Na zakończenie Koncertu Stowarzyszenie Wspólnota Gmin Powiatu Chrzanowskiego z Chrzanowa przygotowało NIESPODZIANKĘ - losowanie upominków. Życzymy szczęścia, dobrej zabawy i wiele radości ze wspólnego świętowania. Sponsorzy zaś zapewnią małe co nieco. OJCOWIE! Przybywajcie zatem  do nas z Rodzinami! 
Zapraszamy i czekamy!

Fundacja dziękuje Darczyńcom z całej Polski, którzy nadesłali swoje prace - dzieła artystyczne na Aukcje, szczególnie Magdalenie Sobejko z Jeleniej Góry za rozpropagowanie i zorganizowanie tej akcji charytatywnej  / podziękowania  imienne będą przekazane po zakończeniu  koncertu/   oraz  Dyrektorowi Zakładu Karnego w Trzebini ppłk Tomaszowi Wacławkowi za czynne włączenie się do akcji charytatywnej i przekazanie prac wykonanych przez podopiecznych na Aukcje. Wszyscy Darczyńcy oświadczyli, że  dochód ze sprzedaży swoich prac  przeznaczają  w całości na rzecz  Fundacji "Energetyk"" Za to DZIĘKUJEMY !
Z wyrazami szacunku Ewa Mendela - Prezes Zarządu Fundacji 'Energetyk"
Poprawiony: czwartek, 17 maja 2018 07:16