Start
Fundacja Energetyk
Po koncercie

PODZIĘKOWANIE

Fundacja „Energetyk”  bardzo serdecznie dziękuje  nauczycielom i uczniom II LO im. K. K. Baczyńskiego w  Chrzanowie oraz członkom Zespołu Folklorystycznego „Płocanki” z Płok za ogromny wkład  w przygotowaniu  spektaklu   pt. „O wartościach po góralsku”. Spektakl  odbył się  30 marca 2019r. w DK „Sokół” w Trzebini. Aktorami byli uczniowie i nauczyciele II LO oraz członkowie Zespołu Folklorystycznego „Płocanki”. Dokonano wspaniałego połączenia pokoleniowego ,który przyniósł doskonały  efekt współpracy  kulturalnej. Chylimy czoła przed pomysłodawcami – nauczycielami II LO im. K. K. Baczyńskiego w z Chrzanowie- Iwoną Ochodek- Szpak, Martą Oczkowską, Mirosławą Sojką i Adamem Majcherczykiem. Występującym aktorom- uczniom gratulujemy przepięknej  gry aktorskiej i  dziękujemy im  za poświecony  czas, aby wspomóc Fundacje. Doceniamy wysoko zdolności  aktorskie  pani Mirosławy Sojki  i  pana Adama Majcherczyka , a także   pań  z zespołu „Płocanki”. Podziwiamy umiejętność współpracy tegoż Zespołu i pana Krystiana Palucha z młodzieżą.

Celem spektaklu było pozyskanie środków finansowych na działalność statutową Fundacji „Energetyk” z Trzebini.  Dziękujemy serdecznie  wspaniałej  publiczności, która zapełniła sale widowiskową, bez wsparcia której nie zostałby osiągnięty cel.

Pragniemy  podziękować osobom, które włączyły się
w realizację tego przedsięwzięcia. :

 • Pani Teresie Majewskiej, animatorce kultury, kierowniczce Zespołu Pieśni i Tańca KRAKOWIACZEK z Grojca w gminie Alwernia
  za wypożyczenie kostiumów dla grupy teatralnej nowe;
 • Księdzu Adamowi Banachowi z Parafii p.w. Matki Bożej Różańcowej
  w Chrzanowie za piękne ciupagi oraz koszule dla ks. Tischnera;
 • Restauracji SWOJSKIE JADŁO z Trzebini za wypożyczenie stołu
  oraz krzeseł;
 • Pani Annie Siewiorek, dyrektorce Miejskiej Biblioteki Publicznej
  w Chrzanowie za zorganizowanie sesji zdjęciowej oraz promocję spektaklu w środowisku lokalnym;
 • Pani Marzenie Noworycie oraz panom: Sławomirowi Bromboszczowi, Wojciechowi Hajdukowi, Krystianowi Kobyleckiemu, Andrzejowi Mućko za promocję spektaklu w mediach społecznościowych;
 • Państwu Grażynie i Janowi Małeckim – Fima Aneczka, Małgorzacie i Sefanowi Kozickim oraz Beacie Małysiak z Młoszowej , a także Patrycji Klauzińskiej, Marcie Stoleckiej– uczennicom II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie  za pyszne ciasta;
 • Członkiniom Zespołu Folklorystycznego PŁOCANKI za swojski smalec;
 • Firmie ATU z Myślachowic za pyszny chleb do smalcu;
 • Pani Katarzynie Rzepskiej z firmy VISCUM w Chrzanowie za świerki;
 • Pani Halinie Sosze – nauczycielowi SP w  Kwaczale oraz PCKU

Chrzanów (nauczyciel florysta) – za przepiękną dekorację.

Tradycyjnie już od paru lat Fundacja „Energetyk” organizuje i  zaprasza na kolejny Koncert z okazji Dnia Ojca, który odbędzie się  w Dworze Zieleniewskich dnia 16 czerwca 2019r. godz. 15;00. Informacje o  koncercie  oraz plakaty będą dostępne w miejscach masowego przekazu oraz na facebooku  i stronie internetowej Fundacji „Energetyk”. Zapraszamy!

Z wyrazami szacunku

Ewa Mendela - Prezes Zarządu Fundacji „Energetyk”

 

 

 
Kolejne podziekowania
Państwo Filipczakowie- rodzice Łukaszka i Pawełka  z Chrzanowa serdecznie dziękują
Justynie i Bartoszowi Grzesiakom z Chrzanowa za przygotowanie i dostarczenie kilku  obfitych  paczek dla Łukaszka i Pawełka.  Pani Ani  i Przyjaciołom z Chrzanowa oraz Jaworzna oraz Agacie Musiał za kolejne  paczki i obfite dary dla całej Ich  Rodziny. Pawełek jest podopiecznym Fundacji "Energetyk", stąd  również nasze podziękowania  kierujemy do osób, które przyłączyły się swoją postawą do wielkiego  Dzieła Pomocy, które ogarnęło całą Polskę.
DZIĘKUJEMY!!  Życzymy Wszystkim Państwu zdrowych  Świąt Bożego Narodzenia, radosnych chwil wśród najbliższych a w Nowym 2019  Roku samego dobra.
Z poważaniem Ewa Mendela _ Prezes Zarządu Fundacji 'Energetyk".