Start
Fundacja Energetyk
„O wartościach po góralsku”

Trzeba mieć radość w myśleniu i myślenie w radości.Ks. Józef Tischner

Tą i nie tylko tą myślą kierowali się autorzy spektaklu „O wartościach po góralsku” na motywach znanego wszystkim tekstu ks. Józefa Tischnera. Zespół teatralny nowego zaprasza do obejrzenia refleksyjnej opowieści o ludzkiej naturze ukazanej czasem w poważny, a czasem w dowcipny sposób.

Do zobaczenia 30 marca 2019 r. o godz. 15.00 w Domu Kultury SOKÓŁ w Trzebini!

Fundacja  „ENERGETYK” i II LO im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie


 
Kolejne podziekowania
Państwo Filipczakowie- rodzice Łukaszka i Pawełka  z Chrzanowa serdecznie dziękują
Justynie i Bartoszowi Grzesiakom z Chrzanowa za przygotowanie i dostarczenie kilku  obfitych  paczek dla Łukaszka i Pawełka.  Pani Ani  i Przyjaciołom z Chrzanowa oraz Jaworzna oraz Agacie Musiał za kolejne  paczki i obfite dary dla całej Ich  Rodziny. Pawełek jest podopiecznym Fundacji "Energetyk", stąd  również nasze podziękowania  kierujemy do osób, które przyłączyły się swoją postawą do wielkiego  Dzieła Pomocy, które ogarnęło całą Polskę.
DZIĘKUJEMY!!  Życzymy Wszystkim Państwu zdrowych  Świąt Bożego Narodzenia, radosnych chwil wśród najbliższych a w Nowym 2019  Roku samego dobra.
Z poważaniem Ewa Mendela _ Prezes Zarządu Fundacji 'Energetyk".
 
Podziękowania

10 lutego br. Fundacja „ ENERGETYK” z Trzebini  zorganizowała Koncert  WALENTYNKI 2019 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom  Koncertu, którzy przygotowali dla przybyłych gości występy słowno- muzyczne tj. młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego z Trzebini pod kierownictwem pani Patrycji  Pawłowskiej,  Katarzynie Miarczyńskiej i Piotrowi Kłeczkowi z Chrzanowa oraz bardzo ambitnemu Zespołowi Muzycznemu  z Trzebini PROWIZORIUM  pod przewodnictwem Kamila Warchoła. Gorąco dziękujemy prowadzącym Koncert- pani  Mirosławie Sojce,  pani Barbarze Nosek, panu Adamowi Majcherczykowi - nauczycielom  z II LO z Chrzanowa i Kacprowi Piotrowskiemu uczniowi II LO  z Chrzanowa za wspaniałą konferansjerkę. Podziękowania kierujemy również do pani Izabeli Ciołczyk  nauczycielki z II LO i do uczennic z II LO z Chrzanowa –  Pauliny Bohonos  i Julii Miechowskiej   za wsparcie  organizacyjne   Koncertu. Bardzo dziękujemy  Markowi Zielińskiemu-Loek z II LO w Chrzanowie za bezinteresowne włączenie się w organizację Koncertu.Gorąco dziękujemy pracownikom Dworu Zieleniewskich – Beacie Małysiak,  Bożenie Piechnik, Bernadecie Woch oraz Mirosławowi Witoniowi za ich gościnność i pomoc w organizacji imprezy.

Podziękowania składamy – wszystkim darczyńcom – Grupie Rękodzielniczek  z Opola Lubelskiego, Janowa, Lubartowa, Jeleniej Góry, Rumii, Poznania, Katowic, Bernardowi Rejdychowi z Trzebini, Bogusławie Chwierut z Libiąża, Patrykowi Kubańskiemu, uczniowi III klasy z LO z Trzebini,  Mirosławie Sojce z Chrzanowa,  Barbarze Nosek z Chrzanowa, Katarzynie Miarczyńskiej z Chrzanowa, osadzonym z Zakładu Karnego w Trzebini, bez zaangażowania których nie mogłaby się odbyć Aukcja oraz dziękujemy wszystkim anonimowym darczyńcom biorącym udział w  zbiórce publicznej  do puszki kwestarskiej  na rzecz osób chorych, niepełnosprawnych oraz zakup sprzętu medycznego. Dziękujemy sponsorom za przygotowanie poczęstunku dla wszystkich uczestników spotkania Walentynki 2019 – Lidii i Ryszardowi Łatkom –  Restauracja & Hotel  Dwór Zieleniewskich w Trzebini, Małgorzacie i Stefanowi Kozickim z Młoszowej, Beacie Małysiak z Młoszowej, Jolancie i Januszowi Śmiałkom  z Cukierni Złoty  Róg  z Trzebini.Podziękowania składamy przybyłym  gościom, którzy bardzo   aktywnie uczestniczyli w Aukcji. Dziękuję Burmistrzowi Miasta Trzebini Jarosławowi  Okoczukowi, który zawsze wspiera Fundację „Energetyk” biorąc  udział w Koncertach i w Aukcjach.

Zarząd Fundacji serdecznie dziękuje  przybyłym gościom, bo chociaż stanowiliśmy niewielką grupę –  to  duch dobra był z nami.

Kwota zebrana z Aukcji oraz z puszki kwestarskiej  podczas  Koncertu Walentynki 2019  wynosi 1614,40 zł. Zostanie wydana  zgodnie z celem  Koncertu na podstawie Uchwały Zarządu Fundacji „Energetyk” w Trzebini.

Z wyrazami szacunku Ewa Mendela –   Prezes Zarządu Fundacji „Energetyk”.